MarediModa Scarl.

9-10-11 Kasım 2021: MarediModa Deniz’dir, İç Giyim’dir, Dış Kaynak Kullanımı’dır ve daha fazlasıdır!

Her yıl MarediModa fuarı, bu yıl on beşinci kez düzenlenecektir. Plaj giysileri ve iç giyim sektörünün en önemli kumaş ve aksesuar etkinliğidir. Her yıl artan sayıda uluslararası niteliğe sahip firma ve ziyaretçileri bulunan bir etkinliktir. Bu nedenle de iletişim, alışveriş, iş ve yeni iş imkanları açısından büyük bir öneme sahiptir.

Piyasanın değişkenliklerine ayak uydurabilmek amacı ile MarediModa sürekli gelişim halindedir.

2007 yılından bu yana, Euro Med bölgesi üreticilerine tahsis edilen, Outsourcing Show isimli yeni alanı misafirlerinin kullanımına sunmaktadır. Amaç sadece kumaş tedarikçilerine değil, aynı zamanda da bitmiş ürünün ambalajı ile iştigal edenlere de işbirliği imkanı sağlamaktır.

Bunun yanı sıra, MarediModa tarafından Avrupa’nın en iyi 100 moda tasarım okulundan seçilen genç stilistler ile eşsiz baskılara sahip tasarım çalışmaları da mevcuttur.

MarediModa 2021’yi ziyaret etmek için 5 iyi neden:

1.       Plaj Giysileri ve İç Giyim: önde gelen Avrupa firmaları tarafından ilk kez görücüye çıkarılan en güzel kumaş ve aksesuar koleksiyonları.

2.       Stratejik tarihler:  2023 yılı koleksiyonlarını düşünmeye başlamak için en mükemmel zamanlama

3.       Prestijli lokasyon: şık, konforlu, dinlendirici!

4.       Yeni trendler: özel bir uzman ekibi tarafından sektör operatörlerine sunum yapılan, 2023 deniz ve iç giyim modasının renklerine, stillerine ve trendlerine tahsis edilmiş alan

5.       Konferanslar ve seminerler: deniz ve iç giyim sektörünün en güncel konuların işlendiği etkinlikler